ČEKANČÍ BLŮČEK, aneb Zápisky egomaniaka

Ještěrka bez ocásku (a nebo že by už nějakej měla vyhlídnutej?)

No uznejte sami, že takovejhle nick "JEŠTĚRKA BEZ OCÁSKU" si blbec nevymyslí. Mám tuhle chytrou a rozchechtanou holku ráda. Doufám, že značnej věkovej rozdíl nám nezabrání v tvorbě příjemného přátelství.


Ještěrka bez ocásku. Až jí doroste, dám vám vědět :-)


Přemejšlela jsem, co ti sem šoupnu za muziku, protože nemám ponětí, co posloucháš. Doufám, že nepohrdneš písničkou, která se jmenuje: "Zbláznila jsem se" a pak třeba z úplně, ale úplně jinýho sudu: Sud 2

22.04.2008 09:59:05 | 0 komentářů | stálý odkaz


Ivky Natálka a Páťa

  Kid With Doll  Ivky Natálka se nakonec nejmenuje Natálka, ale Sonička a mysim, že si zaslouží, aby tu měla svou fotku. I s bráchou Páťou.     


  Sonička a Páťa

(více)
27.03.2008 23:19:37 | 1 komentářů | stálý odkaz


HÁŇA

"Já se nedivim, že vy dvě se kamarádíte, dvě starý, tlustý báby, no jo, vrána k vráně sedá..." řekla Lo pohrdlivě a my se začaly smát. No jo, jsme vrány a kamarádíme se. A děsně nás to baví! Od tý doby už utekla spousta vody a já si vránu nechala, při sepisování svejch bab, na konec. Ne, jako že by "to nejlepší" nakonec, ale protože jsem nevěděla, jestli ještě jsme vrány.


Diotima

(více)
04.03.2008 11:56:06 | 2 komentářů | stálý odkaz


KAČENKA aneb Andělé někdy sestupují na zem

Kačenku znám taky z blázince. Přišla, když já jsem tam už měsíc byla, schoulená do vytahanýho svetru. Vnímala jsem ji, jak sedává na bobku před barákem a kouří. Člověk by v ní nic moc nehledal. A deprese je svině.

(více)
06.02.2008 14:19:06 | 1 komentářů | stálý odkaz


BLANKA aneb Pohádka o sluníčku, který někdy pláče

Potkala jsem ji v blázinci. Nečekala jsem, že potkám v blázinci někoho, koho ráda uvidim i když už tam nebudu. Bláňu jo.


 


 

(více)
05.02.2008 19:52:40 | 0 komentářů | stálý odkaz


REBECCA13

Rebecca...ježiši, jak ta mi na tom Písmáku lezla na nervy! Nebojte se, ona to ví, už jsme si to párkrát vyprávěly a smály jsme se u toho jak blbci. Ale ona je prostě virtuálně nesnesitelná. Potom přišel Igor a začal si mlýt svou: "Čeky, ty ji musíš poznat. Dyk je to úpně bezvadná ženská. Vy jste si strašně podobný. Já s ní byl tuhle na kafi a fakt je děsně fajn. Sejdi se s ní, prosím..." a byl neodbytnej několik měsíců, až mi došla trpělivost a napsala jsem jí, že to s tim Igorem nemůžu vydržet a ať se mnou, proboha, jde na kafe. Sešly jsme se...kdy to bylo? Někdy na jaře 2004. No, sešly jsme se Smíchově.


Rebecca13


 

(více)
02.01.2008 11:06:00 | 1 komentářů | stálý odkaz


IVKA

Ivka


Ivka je člověk, kterýho si děsně vážim. Je to královna. (Tohle je focený v Řecku, ta hora za Ivkou je Athos, pluli jsme tam lodí a bylo do děsně fajn, i když moje princezna měla zánět středního ucha, antibiotika a celou cestu tam prospala stočená do klubíčka na křesíllku, hlavu zabalenou do osušky. A focený je to normálním foťákem, žádnej digitál, naskenovaný doma, takže kvalita nic moc. Já se někde mrknu, jestli mám Ivku i digitalizovanou.)

(více)
01.01.2008 14:08:55 | 0 komentářů | stálý odkaz


SMARTIE

Terezka. Když mi bylo třináct, rozhodla jsem se, že moje děti se budou jmenovat Marek a Terezka. Marka jsem potom vyměnila za Filipa, ale Terezka zustala. Tuhle Terezku mám moc ráda. Je to zajíc, ale bude právník a právník je vždycky třeba a tak si ji hýčkám. Teda moc nehýčkám, ale budu, slibuju. Je mi podobná, hele


Smartie2


teda akorát trošku mladší, trošku hubenější a hezčí pusu má, ale jinak celá já!!!


Terezko, doufám, že jsi pořád šťastná a šťastnější s tim pánem z Prahy a že po Novým roce bude někdy čas i na nějaký to kafe.


Mám pro tebe tu Amélii, tak pro radost. A ještě jednu krásnou písničku, dole s mašlí...

(více)
29.12.2007 10:43:49 | 0 komentářů | stálý odkaz


ESPANTAJO

Nejmladší z mejch bab, ale zajímavá dost a dost. Studentka, milá holka, laskavá, tvrdohlavá, s vlastním názorem, se kterým hnedtak někdo nehne. Zkrátka sympaťačka, jako hrom. Jo, má ráda scrabble, to je pozitivní, nemám to s kym hrát, nikdo nechápe moje slova a potom mi nechtěj dovolit třeba "nedovyvolenými", který lepim na původní "vole", tak v ní vkládám svý naděje.


espantajo


Tak i pro tebe mám dárek, holčičko, a přeju všecko nej nej nej a NEJ.


A ještě jeden dole zabalenej :-)

(více)
23.12.2007 21:16:06 | 1 komentářů | stálý odkaz


ROZÁRA

S touhle dámou jsme se na chvilku ztratily a já jsem ráda, že teď jsme se zase našly. Protože to je taky jeden z lidí, který stojí za to znát. Myslim, že do tohohle mýho babince patří beze sporu.


Rozára2


Tak i pro tebe mám dárek, Rozáro potrhlá, mám pro tebe taky Zuzanku Navarovou, rozbal si ji...tady

(více)
23.12.2007 20:54:14 | 0 komentářů | stálý odkaz


PETRA.1771

Petra1771


Tuhle holku mám moc ráda, je to takovej snovej člověk, někdy nevim, jestli se za chviličku nerozplyne v mlze...Popelka...nebojte se, nerozplyne, takový holky jsou nepředstavitelný držáci, znám je. A krásná je taky. Kdo by ji nechtěl. Já bejt chlap...moc hezky se mi s ní povídá, je to taková vrba, nemá moc potřebu se svěřovat a jestli jo, nedává to znát, poslouchá, odpovídá, poradí, vyjádří názor...


Mám pro tebe dárek, našla jsem ho teď čirou náhodou, ani nevim, jestli je to tvuj šálek čaje, doufám, že ano, klikni si pro něj a já budu doufat...dáreček pro Péťu


A pak tady máš skovanej ještě jeden. A přeju Ti moc hezký Vánoce.


 

(více)
23.12.2007 19:30:22 | 0 komentářů | stálý odkaz


BLONDÝNA

Blondýna je, ač vypadá, jako blondýna,


blondýna2


chytrá ženská. A hlavně má hospodu, takže si ji musim hejčkat. Teda má tam i nějaký ubytování. (Blondýny hospoda


Já s ní ráda mluvim, je s ní veselo i vážno, jak zrovna chcete, mluví k věci, nemá potřebu rozebírat furt jen sebe (jako třeba já), a tak bych jí ráda dala taky dáreček.


Pro tebe, blondýho krásná


A ještě jedna je dole zabalená...


 

(více)
22.12.2007 22:38:46 | 1 komentářů | stálý odkaz


ZICHI

A další.


Nikdy jsem se nekamarádila se ženskejma, ale na starý kolena si s nima rozumim. Tahle baba je taky skvělá. Má smysl pro humor, pro ironii, nadsázku, ale taky je citlivá, empatická, chytrá a milá. A taky krásná. A tak i jí bych ráda věnovala dárek k Ježíšku.


Pro tebe


zichi2

(více)
20.12.2007 16:29:57 | 1 komentářů | stálý odkaz


ADÉLKA

Kdybych tady nenapsala o Adélce, bylo by to nespravedlivý. Adélka je muj andílek, fakt, jednou se mi to zdálo. Lítala nade mnou, měla bílou košilku, ačkoliv nosí na spaní červený tepláky pod kolena, a dávala na mě bacha. Ono to tak je i v životě. Hlídá moje rozháraný psychično, studuje ho a potom se vytahuje ve škole, že bydlí s bláznem, takže má největší praxi. Adélka totiž studuje psychologii. A dělá v trafice a nosí mi cigára a řiká, že člověk, kterej má psychózy, má kouřit. Já sice psychózy nemám, ale kouřim teda. Jo a taky se mnou Adélka bydlí. Když neni doma, nemůžu usnout, její přítomnost mě uklidňuje.


07-07-07_2035-1


Zkrátka je to moje zlatíčko a já ji miluju a musim jí to řikat každej večer, než jde spát, aby nedělala brek. Ale někdy chci, aby dělala brek, protože je u toho děsně roztomilá a tak jí to neřeknu. Ale potom jí to rychle pošlu SMSkou. Brek.


Tak Adélko, dáreček pro tebe. Bude Ježíšek, víš. Já vim, že ti už včera nadělil motejly na záclonu, ale dneska má taky rozdávačnou.

(více)
20.12.2007 16:12:39 | 0 komentářů | stálý odkaz


MELINDA23

Další dáma ze seznamky. Je to mládě, i když už ne úplný. Hlavně je to taková vichřice, že si někdy musim držet klobouk, aby mi neulít. Když jsem uviděla její fotku, nebyla jsem si asi vteřinu jistá, jestli nejsem lezba. Někdy to tak mám. Je krásná, fakt.


melinda


No jo, ale nic proti tomu, jakej je to člověk. Je to sestřička a to sestřička, jak má bejt. Její láska k jejím pacientům mě dojímá. A vůbec láska k lidem. A tak jsem se rozhodla jí dát taky dárek k Ježíšku. Takovej jenom maličkej.


Pro tebe, holčičko :-)


 

(více)
20.12.2007 10:48:06 | 0 komentářů | stálý odkaz


SORRY

Další dáma, se kterou jsem se seznámila na seznamce...úžasná žena, která má úžasný děti, protože je úžasně vychovala a já si ji moc vážim a cenim a děkuju jí za to, i za to, že mi občas dodala odvahu a postrčila mě ke správný věci. Takže pro tuhle krásnou, moudrou dámu Písně z lesa.


http://www.ondarock.it/rockedintorni/jethrotull.htm


 

(více)
16.12.2007 20:00:26 | 0 komentářů | stálý odkaz


LIONAAA

Našla jsem pro tebe bonbónek, doufám, že se ti bude líbit :-)


Dneska jsem se regulérně zamilovala do ženský a lituju, že nejsem lesba, nebo chlap, protože bych ji asi přebrala tomu jejímu úžasnýmu chlapovi a když by se nedala, tak bych ho zlikvidovala ňákým chytrým způsobem.


lionaaa


A protože se s ní po návratu od psychiatra a po zjištění, že mi nezbejvá, než zažádat o invalidní důchod, SMĚJU,  rozhodla jsem se jí dát ten dárek, kterej jsem jí slíbila už včera :-)


Tak se jukni na to překvapení :-)


_____________________________________


 

(více)
14.12.2007 00:01:41 | 1 komentářů | stálý odkaz


© 2007 copyright - relevantní autor všech článků jsem jen a jen já blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se