ČEKANČÍ BLŮČEK, aneb Zápisky egomaniaka

Včera jsem se koukala na dokument o Yoyobandu

a vzpomínala na jejich zlatý časy v osmdesátých letech, když poslouchat je stálo za to. (více)
02.09.2008 18:33:06 | 0 komentářů | stálý odkazA pozor! Brouzdám se, brouzdám a na co nenarazim....ALPHAVILLE :-)))

A je mi dvacet a vymetám diskotéky a je to skvělý. Akorát, když tak na to koukám, tak ten Marian Gold H. Schrierbaum  je ještě daleko hnusnější, než Laco Lučenič...jak to, že jsem si toho nikdy předtim nevšimla? No nic, tak dáme Forever Young třeba a Sounds Like A Melody, to byla taky pecka.


 In The Pool 


Hele a Big in Japan!

(více)
14.05.2008 14:04:44 | 0 komentářů | stálý odkaz


Řekla bych, že učůrávám smíchy, ale já uchcávám :-)))))

Podívejte se sami, nejsou......prdelózní? :-)))))

(více)
26.04.2008 13:04:15 | 0 komentářů | stálý odkaz


Včera tu byla Háňa a poslouchaly jsme starý český fláky

 


 


Rozhodla jsem se nějaký zaznamenat, abyste z toho taky něco měli. Začnu první dámou mého srdce.


Krásná byla


http://hudba.hradiste.cz/INDEX.ASP?AKCE=U-AUTORA&ID=HIQMKLSPM


a krásná je


http://www.bezruci.cz/archiv_zprav/


Lampa je pro Háňu a Magdaléna pro mě. Ale jsem hodná, laskavá a blahosklonná a dovolim vám si to taky poslechnout.


 


 

(více)
20.04.2008 11:34:23 | 5 komentářů | stálý odkaz


Nirvána

Pro rozproudění krve, pro dnešní den, pro dobrej začátek tejdne, prostě pro štěstí       


a pro Libušku, když ji dneska operovali, ať je jí dobře. 


    


Kurt Cobain...teda ani nevim, jaký má ten chlap voči...jaký měl voči...škoda ho, pak že jsou krásný jen ženský, tohle byl fakt výstavní exemplář, nevíc nadanej


Kurt Cobain...teda ani nevim, jaký má ten chlap voči...jaký měl voči...zelený nebyly...a přesto má takovej potenciál! škoda ho, pak že jsou krásný jen ženský, tohle byl fakt výstavní chlap, navíc nadanej...ježiš, já se zamilovala!


EŠTĚĚĚĚĚĚĚĚĚ
07.04.2008 12:32:11 | 0 komentářů | stálý odkaz


Našla jsem Košilelu, jupinky!

Michal Pavlíček


 


Košilela byla jedna ze skladeb na dvojalbu Stromboli, který vyšlo někdy v roce 1987, čili v prehistorický minulosti. Báru Basikovou jsme uctívali, Pavlíčka jsme milovali, Kryšpínovi s Vendulkou jsme drželi palce, Kocáb byl král, Čok byl blázen, Stromboli nám vyráželi dech, myslim, že tohle dvojalbum je nadčasová špička, dá se poslouchat i teď, po dvaceti letech a nepochybuju o tom, že ho budu poslouchat s pusou otevřenou za dalších dvacet let a budu si při tom poslechu před zrcadlem kroutit šediny a chystat se na nějakej koncert. Jenže bych ráda věděla, kdo se mnou pude.....


 


Baruška, moje láska :-)

(více)
06.04.2008 13:47:59 | 0 komentářů | stálý odkaz


Tak a protože jsem zase obnažila svoje emoce,

vzpomněla jsem si na KISS :-)


KISS


 

(více)
11.02.2008 14:51:45 | 0 komentářů | stálý odkaz


Krásnej den

Pořád jsem ještě zamilovaná a furt je to ten stejnej. Myslim, že ten příští rok bude fajn. Přinejmenším.


Kdysi, když jsem byla mladá, teda dvacetiletá, mladá jsem furt, a letěla skupina Stromboli, tak jsem si dovolovala ve výjimečných situacích pouštět na oslavu jejich LP. Aby se mi neoposlouchali. Považovala jsem to za výjimečnou muziku a vůbec, vedle Kuřete v hodinkách, to nejlepší, co vymyslel českej rock. Tak já bych je dala dneska na oslavu, že jsem rozhodnopádně našla toho pravýho, což už je po měsíci úplně jasný. (Ještě pořád se krapátko bojim, ale už je to o moc lepší.)


STROMBOLI


našla jsem jen Ó hory, Velké Lalulá a Vilu Ádu :-) já mám nejradši Košilelu


______________________________________


 

(více)
17.12.2007 10:11:44 | 0 komentářů | stálý odkaz


Jo, tuhle mám taky ráda!

http://mixmachos.blog.cz/0709/korn-foto-4


Je teda fakt, že mě rozčiluje, když mám ráda nějakej song a přijdou Eva a Vašek a zazpívaj to líp. Ale Korni to uměj! Prostě to dokážou nechat tak, jak to je a přidat k tomu Korny. A já je obdivuju. Protože bych to nedokázala. Teda já bych to nedokázala ani jako Eva a Vašek. Těm to aspoň nese.


KoRn - One (klip One od Metallicy už tu máte)


 

(více)
14.12.2007 16:27:33 | 0 komentářů | stálý odkaz


Ještě jednu pro mý štěstí

Hledala jsem a hledala, až jsem našla. Tahle věc je spojení toho, co máš rád ty a toho, co mám ráda já. A kdysi jsem na to koukala s kamarádem, kterej miluje taky Pink Floydy a ten byl dojatej a řikal, že to je moc dobrý. Tak snad se ti to bude líbit, mně se to líbí, Korni umí.


Korn - Another Brick in the Wall


______________________________________


 

(více)
14.12.2007 15:03:50 | 0 komentářů | stálý odkaz


No tak jo, taky jsem se zamilovala do chlapa

Je to teda už asi měsíc, ale kleplo mě to hned na prvním rande a ještě mě to nepustilo. Co já vim, co bude dál, co já vim, co cítí on, můžu se jen dohadovat a taky mu věřit. A tak sem dneska položim dárek i pro něj. Já o tom nechtěla mluvit, abych to nezakřikla, ale už to risknu.


Tak to je pro tebe, štěstí moje :-)


___________________________________A ty mi odpusť, Pupíku, věř mi, že ta tvoje smska o dvou postelích mě skoro zabila...


 


 

(více)
14.12.2007 00:17:48 | 0 komentářů | stálý odkaz


Ježiš, Adélko, asi nebudeš jíst, já našla Nickelback!!!

http://risek.blog.cz/0706/nickelback-someday


 


Ovečko, pamatuješ, tys mi tehdá, už strašně dávno, poslala tuhle písničku, tys řikala, že to je krásnej chlap, ačkoliv nemáš ráda ty vlasatý, a mně se to fakt jednu chvíli děsně líbilo...ta muzika...už se mi nelíbí, teda zjišťuju, ale zase - nostalgie je nostalgie :-) (a ten chlap se mi nelíbil nikdy, na muj vkus moc nažehlenej a málo dřevorubec)


 


Nickelback - How you remind me


____________________________________

(více)
11.12.2007 18:49:27 | 0 komentářů | stálý odkaz


Ještě vám pustim Linkiny a půjdu udělat Adélce večeři

Linkin Park určitě všichni znáte určitě líp, než Ronnieho Jamese Dia. Tak si odpustim vypisování, stejně jde o muziku, a hodim vám sem hned odkazy, protože fakt pospíchám.


Jo, jestli jsem vás nějak zklamala, tak je mi líito, ale já jsem někdy fakt děsně komerční :-)


Linkin Park - Numb


Linkin Park - Somewhere I Belong


__________________________________


 

(více)
11.12.2007 18:00:04 | 0 komentářů | stálý odkaz


Teď jsem při brouzdání našla něco, co se mi moc líbí

Tohohle pána už tu kdesi máme. Neni to teda úplně krásnej chlap, abyste věděli, že se fakt neřídim timhle kritériem. Taky už je to starej pán, prej se narodil v roce 1940, to je starší, než moje matka. Od roku 1975 byl v Rainbow, od roku 1979 v Black Sabbath. Před tim teda ještě i někde jinde, ale to mi nic neřiká, v jeho životě to asi podstatný bylo, v mým ne a já si pamatuju jen pro mě podstatný věci. No a v roce 1983 zakládá svou vlastní kapelu DIO a hned v tom roce vydávaj Holy Driver a to je taky hodně dobrý...já vám to najdu. No pak se někdy, myslim, v roce 1995 vrací k Black Sabbath a pak zase hned po dvou letech k DIO. A poslouchat se od něj dá snad úplně všecko... Ta písnička, nad kterou jsem původně zajásala se jmenuje Last in Line, tu vám dám jako první a potom se teda pokusim najít Holy Diver, pokud už jsem vám jí sem dávno nedala, já si taky prd pamatuju :-)))


http://www.rockeyez.com/interviews/int-Dio_Ronnie_James.html


____________________________________

(více)
11.12.2007 16:30:53 | 0 komentářů | stálý odkaz


Vzpomněla jsem si na Vladimíra Vysockýho,

jak jsem v tom. Patří sem, do mý encyklopedie toho, co mám ráda a toho, co považuju za dobrou muziku. Kdysi jsem měla kamarádku, byla Slovenka, z Bratislavy, Soňa se jmenovala, byla to úžasná holka, měla jsem ji moc ráda, před pár lety jsem se dozvěděla, že umřela, nevim proč a nevim nač, jen vim, že je jí škoda. Měla dceru Markétku, tehdá, v dobách na který vzpomínám, byla malá, pětiletá, dneska už je to dospělá ženská a nevim, kam ji vítr zavál, ale tehdy to bylo křehký, blonďatý dítě, s originální výchovou. A tohle dítě vyhrálo na nějakým socialistickým, podnikovým, dětským,  maškarním mejdanu první cenu za masku a za odměnu si mohlo vybrat, co chce zahrát za písničku. Měli připravený pecky, jako Ivetku Bartošovou - Málo mě znáš, Kotvalda s Hložkem - Holky z naší školky, nebo Víťu Vávru - Citrónovou holku. A tohle malý, pětiletý, nevinný dítě řeklo na tom socialistickým pódiu do mikrofonu, nahlas a zřetelně: "Já bych si prosila Vysockého." Já na tom mejdanu nebyla, ale dovedu si představit ty kamenný ksichty všech okolo. Tahle historka mě baví a asi mě bude bavit vždycky. A pro Markétku a její skvělou maminku Soňu jsem našla takovou směsku jeho písniček.


http://www.literarky.cz/?p=clanek&id=2192


...a byl to krásnej chlap, viď, Soni :-)


___________________________________

(více)
10.12.2007 10:41:49 | 0 komentářů | stálý odkaz


Já nevim, jak je to s tim jetelem a štěstím,

já jetel nejim, takže nevim, jestli je dobrý, mít ho v žaludku, mokrej asi moc štěstí nepřinese. Já vám můžu doporučit ten jetel, co je k poslouchání. Vzpomněla jsem si na tuhle písničku, když jsem otevřela balíček fíků, neptejte se mě proč, nevim to a je mi to fuk, když poslouchám tuhle písničku, jsem šťastná jednoznačně a spolehlivě a úplně souhlasim s výrokem jednoho mýho kamaráda, že muzika je spolehlivější slast, než sex.


http://www.koolpa.com/video-klip/19056-metallica-dvdrip-no-leaf-clover/


No Leaf Clover, Jaymz a Metallica


____________________________

(více)
09.12.2007 18:53:59 | 0 komentářů | stálý odkaz


Vzhledem k tomu, že hlásám, že miluju Tilla Lindemanna,

měla bych sem asi taky šoupnout nějaký Rammsteiny.


http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=9841899


No neni úžasnej????? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁCHCHCHCHCHCHCHCH


No jo, tak nějakou klasiku...Amerika, Ohne dich a Du hast? Jdeme na to :-)


Jo, ještě bych teda k nim měla něco málo povědít. Rammstein je beze zbytku moje krevní skupina. Protože nemám ráda Němce a oni jsou tak odporně německý, až je z nich člověku na blití. Protože nesnášim němčinu a oni z toho hnusnýho, neohebnýho a nezvukomalebnýho jazyka vytěžili to nejlepší a to nejvíc, co se z něj vytěžit dá a zapasovat ho přesně do tý úžasný, syrový a surový muziky. Protože je slyšíte a máte chuť na bondage. Protože je slyšíte a máte chuť prorazit pěstí zeď k sousedům a znásilnit jejich psa. Protože si s nima zařvete a vybuchnete svou nahromaděnou agresivitou, až se z vás bude tejden čoudit a na konci toho tejdne prsknete úplně malou, nevinnou prskavku a řeknete: "Miluju Tilla Lindemanna". No dyk se na něj podívejte, neni krásnej?!


_________________________________

(více)
09.12.2007 16:14:27 | 2 komentářů | stálý odkaz


A aby ten rozdíl byl každýmu jasnej,

poslechněte si i tyhle stařičký krále českýho punku. Známe je všichni, Jede traktor, je to Zetor, jede do hor orat brambor, je tak notoricky známý, že se vsadim, že to spousta lidí zná a ani neví, že to je vlastně Visací zámek a jejich hit. Mně se ale víc líbí Známka punku.


Tak Visáči, jedem! :-)


http://www.visaci.cz/


____________________________________________

(více)
09.12.2007 15:34:29 | 0 komentářů | stálý odkaz


Tuhle muziku už skoro neposlouchám

změnily se mi priority, dneska dávám přednost syrový muzice (proto třeba i punk), před vyumělkovaným patosem, mám radši, když muzikantům stříká z vlasů pot, když trhnou hlavou, než honosný hřívy od kadeřníka. Nicméně jsem na týhle kapele kdysi dost ujížděla a zas tak úplně blbý to neni. Takže Rhapsody of Fire - Heart of the darklands a Silent Dream


http://rhapsody.sigut.net/


Nutno ještě podotknouti, že si vlasy kulmou kroutí...ne, že jsem tyhle pány viděla na vlastní oči a děsně mi hnuli žlučí, protože nám zasedli salónek, kde jsme měli každej tejden srazík. Každý úterý byl náš a najednou tam seděj tydle! A když jsme se dožadovali spravedlnosti u majitele podniku, prd! Byl nasranej, že rušíme hvězdy a chceme po nich, aby vypadli! No ale dyk byli drzý!!!!!


__________________________________

(více)
09.12.2007 15:03:12 | 0 komentářů | stálý odkaz


Ježiš, já musim!!!!!

Já vim, že dneska to přehánim, ale nemám co dělat, nasral mě ten chlap, co ho asi miluju, tak, že jsem ho odeslala k těm ostatním, který jsem milovala, teď nevim, jestli to rozchodí, nebo ne, jestli konečně hne zadkem a něco udělá, když řiká, že nechce, abych mu utekla...no jo, takže se prostě uklidňuju muzikou a TAHLE....ta je


 


Metallica - Hero of The Day

Miluju Jaymze s dlouhejma vlasama :-) miluju ho i s krátkejma vlasama :-) ale s dlouhejma asi víc :-)

 

Metla

 

http://www.clipland.com/Artist/Metallica/Gallery?Image=clipland4.jpg

______________________________________
(více)
08.12.2007 22:34:55 | 0 komentářů | stálý odkaz


Tak vám ty Vlasy dám ještě dneska, protože jsem pilná, jako včelka pylná :-)

Vlasy miluju, možná víc, než Ježíše a rozhodně víc, než Svetry v aukci. Možná proto, že je má na svědomí Forman a to je Čech. Čili by se naše mentality měly blížit. A třeba je to celý blbost a prostě je miluju, protože odjakživa miluju vlasatý lidi, dlouhý vlasy mi připadaj děsně rajcovní, jak na ženskejch, tak na chlapech, ale na chlapech víc, ženský mi někdy přijdou rajcovnější s krátkejma vlasama. Někdy mi přijdou teda hodně rajcovní i chlapi bez vlasů...takže jsem se zase nikam nedostala. Asi tak - jsem stará, vyzobaná kukuřice a MILUJU BERGERA!!!!!!!


http://todolosolido.com.ar/weblog/wp-content/uploads/2006/03/berger_hair1.jpg


 


 

(více)
08.12.2007 17:12:41 | 0 komentářů | stálý odkaz


Kdybych se narodila pozdějc, byla bych muzikálová hvězda :-)

Včera večer jsem se nemohla dokoukat na Svetry v aukci, protože jsem musela jít smažit bramboráky, aby mi Adélka neumřela hlady, protože je děsně hubená a evidentně vůbec nepomáhá, že žere furt a nejlíp makovej závin (celej), nebo čokoládovou pomazánku. Tak jsem musela vypnout televizi a jít dělat ty bramboráky a bylo mi to líto a tak jsem přemejšlela, proč je mi to líto, že neuvidim tu praštěnou limonádu celou a zjistila jsem, že se mi tam děsně líbí ty písničky a tak jsem si dneska sedla k netu a hledala je a vážně nějaký našla. A jak jsem byla v tom hledání, začala jsem hledat i písničky z filmu Jesus Christ Superstar a taky jsem jich pár našla. A rozbrečelo mě to, protože jsem pochopila, že Ježíšek nemůže přijít a proč miluju Judas Priest. Takže teď dostanete muzikálovou nálož a ty Judas zase třeba příště. :-)


Ale když jsem v těch muzikálech, ještě mrknu na Vlasy :-)

(více)
08.12.2007 15:53:37 | 2 komentářů | stálý odkaz


Sobota odpoledne, čas na oplodňovák :-)

http://www.mtv.es/musica/artistas/mecano


O existenci týhle muziky jsem neměla ani páru, přiznám se, a taky se přiznám, že už ani nevim, kdo mě o ní zpravil :-) každopádně tomu řikal "oplodňovák" a já to považuju za trefný :-) protože na Mecano bych se fakt nechala :-) zavřete oči a vsadim se, že taky budete sedět na útesu nad mořem při západu slunce, že taky budete cítit, jak vás hladí jednim prstem po tváři, že budete cítit jeho dech.....ne? :-)


 


Takže MECANO - Hijo de la Luna


 


OK, pro velkej úspěch přidávám ještě jednu :-)


Mecano - Mujer Contra Mujer


 


_____________________________________

(více)
08.12.2007 14:15:10 | 0 komentářů | stálý odkaz


Při pátku jsem se zbláznila a rozhodla jsem se

řádit v rytmu disko, aby bylo každýmu jasný, že nic nezatracuju a že taky někdy potřebuju propláchnout mozek něčim úplně připitomělým :-)


Takže začnu tim nádherným buzíkem, neřikejte, že neni buzík, já mám na to čuch :-) teda oba jsou buzíci :-) a já je miluju a vůbec miluju buzíky, protože mě děsně rajcujou, pohled na buzíky je...takovej...zvrhlej :-)))))


obrázek z adresy http://www.thisislondon.co.uk/news/article/prostě má zelený vočiiiiiiiiiiii áááááááááááááchchchchchchch


Takže: Right said fred - You're my mate


A další pecka :-) na týhle písničce ujíždim už roky a ještě mě neomrzela :-) vždycky, když je mi jó blbě, spolehlivě zafunguje a roztancuje mě :-) třeba ve vás probudí taky latinskoamerický tanečníky :-)


Lou Bega - Mambo No.5


A na závěr takový milý zpívání, který fakt nemůže nikoho urazit, myslim :-) Kdysi jsem vyhlásila soutěž o nejlepší českej text, ale nedopadla nijak dobře, nebo aspoň soutěžící to pojali úplně jinak, než já jsem chtěla :-) nešlo mi, totiž, o překlad, ale o to, aby ten českej text korespondoval s muzikou stejně, jako ten anglickej a byl stejně zvukomalebnej :-) nebo aspoň skoro :-)


Fools Garden - Lemon Tree


 


______________________________________


 


 


 

(více)
07.12.2007 19:33:40 | 0 komentářů | stálý odkaz


Dneska blázinec

Dneska jsem se rozhodla vám ukázat, z čeho šílí moje punková a metalová skorodcera :-) je to divný, ale mně se to fakt líbí :-)


 


Criminal Class - The casualties


http://www.spirit-of-metal.com/groupe-groupe-The_Casualties-l-en.html


Slipknot - Before I Forget


http://www.banite.com.ar/foro/showthread.php?t=5180


_______________________________________

(více)
06.12.2007 20:02:00 | 1 komentářů | stálý odkaz


Tak dneska vám dám to nejlepší, co znám

Tenhle klip jsem kdysi fetovala, když jsem si ho nepouštěla každou půlhodinu, měla jsem regulérní abstinenční příznaky :-) to je asi taky ale jedinej klip, kde mě zaujaly i obrázky, i když se na ty kluky rockerský většinou vůbec dobře kouká a na Jaymze obzvlášť, ať už má dlouhý, nebo krátký vlasy (ty dlouhý jsou ale fakt lepší), hlavně se dobře poslouchaj, a někdy jsou ty klipy absolutně příšerný, třeba ty animovaný s těma japonskejma kteslenejma lidma, to si pak připadám, jak tamagoči i já...OK, tak ať se vám líbí :-)


 


Metallica - One


__________________________________

(více)
05.12.2007 21:36:48 | 0 komentářů | stálý odkaz


Jo a ještě trocha osvěty

Furt jsem nevěděla, co to je POGO a tak mi moje skorodcera udělala školení. Takže:
(více)
04.12.2007 12:40:12 | 0 komentářů | stálý odkaz


Dneska dáme trošku historie :-)

Někdy je dobrý kouknout do prehistorie :-) nakonec ty prehistorický pecky jsou furt živý, žádný fosílie :-) jsem zvědavá, o kterejch novodobejch peckách se  tohle bude moct říct, až to budou prehistorický pecky :-)))))


 


Takže


vykopávka číslo jedna: Jethro Tull - Aqualung


vykopávka číslo dvě: Led Zeppelin - Whole lotta love


mimochodem, ten Plant je fakt krásnej chlap!


Obrázek ze stránek http://nymag.com/daily/entertainment/2007/09/led_zeppelin_reunion_to_be_terrible.html


 


_________________________________________


 


 

(více)
04.12.2007 12:18:54 | 0 komentářů | stálý odkaz


Aby toho optimismu nebylo moc,

Přihodim ještě jeden...takovej malej Pocit...Divokej Bill


 


__________________________________

(více)
01.12.2007 13:54:32 | 0 komentářů | stálý odkaz


Dneska optimisticky :-)

Pro všechny, kdo neztrácejí naději, jsem vyhrabala svuj oblíbenej, optimistickej song :-) kdysi to byla moje hymna a i dneska, když to poslouchám, cejtim spoustu naděje :-)


 


JEN NEBEJT SÁM


 


a tak Ready Kirken a Zejtra mám


 


___________________________________________

(více)
01.12.2007 13:25:40 | 0 komentářů | stálý odkaz


Ještě vám dneska přihodim

nejúžasnější rockovou baladu všech dob, kam se hrabou Schody do nebe, nebo Nothing Else Matters :-)


 


Helloween - A Tale that wasn´t Right

(více)
29.11.2007 11:26:08 | 0 komentářů | stálý odkaz


Tyhle děti mě

posazujou na prdel už několik let :-) učila jsem na nich mou princeznu milovat rock :-) ale nic to nepomohlo, ani když jsem jí pouštěla pořád dokola Jaymze :-))))) ale to už jsme u jiný kapely :-)


 


The Rasmus

(více)
29.11.2007 11:07:31 | 0 komentářů | stálý odkaz


Taková úplně úžasná muzika, jestli nebudete mít krůtí kůži, tak jste divný :-)

Ronnie James Dio & Yngwie Malmsteen - Dream on


 


______________________________________

(více)
20.11.2007 16:27:40 | 0 komentářů | stálý odkaz


Další z kouzelníků

Joe Satriani - Summer Song


 


________________________________________

(více)
20.11.2007 11:23:29 | 0 komentářů | stálý odkaz


Dneska vás zvu na koncert vážný hudby :-) ne úplně vážně :-)

 Dream Theater - A Change of Seasons - tyhle pány mám fakt moc ráda, slyšela jsem, že je poslouchaj jen intoši, ale nenechte se zmást, neni to pravda, já intoš nejsem a poslouchám je :-)


 


John Petrucci - Wishful Thinking - a tenhle páín souvisí s tamtěma pánama a dost svou práci umí


 


____________________________________________________

(více)
18.11.2007 12:17:06 | 0 komentářů | stálý odkaz


Tohle taky stojí docela za poslech :-)

 


Džínius, co mi bere dech :-)


Ronnie James Dio - Rainbow in the Dark


________________________________________

(více)
17.11.2007 20:18:34 | 0 komentářů | stálý odkaz


Dneska na jinou notu :-)

 


Devin Townsend Band - Vampira


 


Na ty obrázky moc nehleďte, nejsem příznivce klipů, líbí se mi muzika, měla by umět zaujmout i bez populistickejch vizuálních efektů


 


 


______________________________________

(více)
17.11.2007 20:16:10 | 0 komentářů | stálý odkaz


a nebo rovnou zajančit? :-)

 


Patti Smith a Because The Night, takovej evrgrýnek, kvalitka, mňam :-)


_____________________________________

(více)
16.11.2007 17:12:15 | 0 komentářů | stálý odkaz


Nebo třeba si pojďte zatančit :-)

Antonio Gades - mistr flamenca a flamenco já ráda :-)


 


___________________________________

(více)
16.11.2007 17:11:24 | 1 komentářů | stálý odkaz


Už dlouho se mi nechce nic psát a tak

pojďte třeba chvilku se mnou poslouchat muziku :-)


Janis Joplin


 


_____________________________________________

(více)
16.11.2007 00:18:26 | 0 komentářů | stálý odkaz


© 2007 copyright - relevantní autor všech článků jsem jen a jen já blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se