ČEKANČÍ BLŮČEK, aneb Zápisky egomaniaka

Můžete se přestat tak blbě tvářit?

      Dala jsem psovi kousek bílýho masa z kuřete, předevčírem měl průjem, včera hladovku, dneska to bude dostávat po troškách. Pes vyžaduje péči. A pes si tu péči zaslouží, je to jedinej člověk, kterej mě každej večer v posteli drží za ruku a říká mi, že mě má rád.


     Zítra jdu do nový práce a pro výsledky testů HIV. Taky mám průjem. Já ho mám z nervů, z čeho pes, to nevim. Pochybuju, že má strach z nový práce, nebo z toho, že by moh bejt HIV pozitivní.


     Do nový práce jsem se těšila, děsně jsem stála o to, aby mě tam vzali, tak moc jsem to chtěla, že jsem ve chvíli, kdy mi zavolali a pozvali mě na první pohovor, zrušila všechny ostatní pohovory. Tak moc jsem to chtěla, že jsem od začátku byla přesvědčená, že to klapne. A ono to klaplo. Takže zítra v devět hodin jdu poprvé do nový práce a mám z toho trošku trému, protože je to práce zodpovědná. Nebojim se lidí v tý mý nový práci, je to tam samej hipík, hlavní účetní je hipík, ředitel je hipík, celej barák je plnej hipíků, podezřívám je, že o přestávce choděj na půdu na jointa. Ale ti hipíci maj tak nabušený hlavy informacema, že se jeden nestačí divit. Kór, když je ten jeden blbej.


     Udělat si testy na HIV je taky zodpovědný. Šla jsem tam minulej tejden s mým homosexuálním kamarádem, aby neměl strach, a teď mám strach já. Nebyla jsem v životě moc opatrná. Moje kamarádka zdravotní sestra mi sice vysvětlovala, že nakazit se virem HIV není až tak jednoduchý, ona propaguje žloutenky, to je prej mnohem jednodušší, nakazit se žloutenkou, ale v tom Domě světla, kde jsme byli na testech, tam dělaj jen holý HIV testy, bez žloutenek. Já jsem si vždycky myslela, že když jsem tlustá, nemůžu mít HIV. A tak jsem byla v klidu. Ale moje kamarádka, která propaguje žloutenky, řikala, že nene.  Tak jsem šla a teď se toho bojim. Mnohem víc, než nový práce.


     Dala jsem psovi další kousek masa a napsala mail Pavlovi:


     „Bojim se, že nevydržim čekat… MT


a rozbrečela jsem se. Můžete se přestat tak blbě tvářit? Loňskej rok tak hezky skončil a tenhle tak hezky začal a já jdu zejtra do nový, děsně zodpovědný práce, pro výsledky testů, a zase neuvidim chlapa, se kterým chci zestárnout. Večer mě bude držet za ruku pes, doufám, že už nebude mít průjem, doufám, že ani já už nebudu mít průjem, budeme si vyznávat lásku a uvidíme co bude dál.

01.02.2009 13:47:24

Můžete se, tedy, přestat tak blbě tvářit?
Ano, rád(a)
 
  1/7.7%

Ano, nerad(a)
 
  1/7.7%

Nevím, zeptám se maminky
 
  0/0.0%

Nevím, zeptám se tatínka
 
  2/15.4%

Ne, nechce se mi
 
  2/15.4%

Ne, neumím to
 
  7/53.8%

celkem hlasovalo: 13


Komentáře

3 komentářů:
  • 08.02. 23:26, ctvrta.sudicka

    O.K. milá Marie Terezie:o))))

  • 02.02. 15:22, čekanka

    No, nemůžeš hlasovat, seš diskriminovaná, protože z jednoho počítače se může jen jednou a šmytec :-) Nevim, zeptám se psa skutečně chybí, nepovažovala jsem to za nutný, protože náš pes radí dycky blbě :-) Věřim ti :-)

  • 02.02. 14:42, ctvrta.sudicka

    jednak nemůžu hlasovat a jednak chybí "nevím, zeptám se psa" a HIV nejseš, jsem senzadebil a vím to:o)


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - relevantní autor všech článků jsem jen a jen já blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se