ČEKANČÍ BLŮČEK, aneb Zápisky egomaniaka

Výsledky výzkumu

V tom kriminále byla bomba a nikoho to neiritovalo.


     Na patníku seděl ten s tim žlutým zobákem a zpíval. Kanabis jsme pohnojili tentokrát bezpečnějšíma koňskejma kobližkama, protože když nám na něj předloni nasraly krávy, spálilo nám to úrodu. Zustala jsem tam v tom lese celej tejden a ani jsem se nehla. Teda hla, musela jsem si občas odskočit. Vyrobila jsem si tureckej kadismrček. Dva klacky pod nohy, abych si nezmáčela boty. Měla jsem do lesa úplně nevhodný a trapný pantofle a všude bylo mokro. Někdy jsem tam šla i blinkat. To čekání bylo dlouhý a úmorný. Jako to vedro všude kolem, i v noci. Varan doma v teráriu zatim uhynul zimou. Zapomněla jsem nechat opravit termostat i těsnění v kuchyňský baterii.  Voda z kohoutku kapala a kapala a kapala a kapala a kapala a kapala... Tak možná že zašel vzteky. Milovala jsem ho ze všech svejch domácích mazlíčků nejvíc, ačkoliv nebyl chlupatý.
      V tramvaji s náma jel blázen. Vyprávěl nám:
     "Šel jsem do šuplete pro nějaký hulení a našel jsem tam asi čtyřicet lysek. Pak přišel ten mimozemšťan a tak jsem se vyděsil a utek do hospody. Tam jsem viděl dvě úplně stejný bloncky, tak jsem se vyděsil a utek jsem zase domu. Mimozemšťan tam furt hlídkoval, tak jsem mu přečet výsledky výzkumu o škodlivým působení marihuany a alkoholu na lidskej organismus a pak jsme zahulili. Protože podle toho výzkumu je teda daleko škodlivější alkohol. Průser je, že ten výzkum dělali pro kampaň proti drogám a tak nespatřil světlo světa."
     Pod velkým billboardem na chodníku ležel opilec, měl zimní bundu a vůbec se nepotil. Evidentně špatnej krevní oběh. Na tom billboardu bylo napsáno: "BUDUJ VLAST, POSÍLÍŠ MÍR!" a pod tim moje telefonní číslo. Pomsta je sladká jen když se nechá uležet.
     Ten s tim žlutým zobákem upad z patníku na zádíčka, vytrčil nožičky ve smrtelný křeči a krávy nám začaly poletovat kolem hlav a dělaly MŮŮŮ, čimž nás zmátly, protože jsme původně mysleli, že krávy bučej a ony přitom mučej. A my nevíme, koho.


 


V tom kriminále byla bomba a iritovalo to mě.

30.09.2007 18:59:45Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - relevantní autor všech článků jsem jen a jen já blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se