ČEKANČÍ BLŮČEK, aneb Zápisky egomaniaka

Máš mě

 
"miluju tě od 16.10.2001
za dvacet let ti řeknu totéž
NABETON"

Tohle je poděkování chlapovi, kterej s přehledem zvládá moje psychický anomálie a dokáže mě vyklidnit jediným slovem.


 

    
Půl roku před svejma čtyřicátejma narozeninama jsem si musela připustit, že už budu dospělá ženská a koupila jsem si FEMINE PLUS, protože mám návaly a nevim, jestli je to PMS, nebo přechod. Taky jsem si vzpomněla, jak jsem se půl roku před svejma třicátejma narozeninama rozloučila s dětstvím. Jen tak mentálně. Byli jsme v kostele vyřídit svatbu a mně z toho bylo blbě, že se vdávám tak mladá. Ale zase moje o šest let mladší sestřenice už rok vdaná byla a tak mi přišlo, že jsem divná, když je mi blbě, z toho, že ve třiceti odkládám dudlík.


     Půl roku před svejma čtyřicátejma narozeninama ležim v noci v posteli a řikám si: Jednou přijdeš. Odemkneš si a budeš doma. Hodíš tašku na zem, umeješ se a vejdeš do obejváku. Budu spát u televize s ovladačem v ruce. Vezmeš ovladač, nastavíš časování a lehneš si ke mně. Za mě. Položíš mi ruku kolem pasu a dáš mi pusu do vlasů. Zaregistruju tvou přítomnost ve spánku a otočim se k tobě. A budeme spát klidně a šťastně, mně se nebudou zdát hnusný sny a ty se nebudeš v noci budit. Vůbec nebudu řešit, kdes byl a cos tam dělal, proč taky, když budu vědět, že jsem tvoje součást. Proč taky, když budu vědět, že se ke mně vracíš rád. Proč mít strach z konkurence kámošů, putyk a jinejch, mladších, hezčích ženskejch? Nejsem pitomá a ty taky ne. Budeme doma spolu. Je jedno, kde a je jedno, kdy ta situace nastane. Počítám s tim na důchod. Do tý doby si oba odbydeme tyhle svoje životy. Když to bude dřív, bude to dobře, ale netrvám na tom. Je pravda, že mi opravdu bytostně chybíš. Zapomínám nastavovat časování a televize někdy hraje do rána.


     Půl roku před svejma čtyřicátejma narozeninama jsem si uvědomila, že člověk, od kterýho čekáte, že vás zklame, vás zklame.


 


     …a že ten nejúžasnější orgasmus, když je bez tebe, mi nepřináší tak krásný pocity, jako jen objetí, kterýho seš druhá půlka. Jen ty pocity neumim pojmenovat. Nebo…..no neumim…

27.09.2007 15:38:09Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - relevantní autor všech článků jsem jen a jen já blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se